Akcesoria domowe Łazienki

Łazienkowe rewolucje

Łazienka to nasza domowa oaza spokoju.  Miejsce, w którym możemy spokojnie pielęgnować swoje ciało i delektować zmysły tropikalnymi zapachami, którymi pachną wszelkie żele i szampony. Wiele z kobiet ma tendencje do zagracania domowego SPA milionami kosmetyków, przez co zajmują wiele miejsca. Warto skorzystać z naszych rad i zmienić trochę swoją łazienkę.

Łazienkowe sprzątanie

Wszelkie drogerie i sklepy internetowe z kosmetykami to Twoje uzależnienie?  Co tydzień przybywa Ci różnych specyfików a miejsca w łazience ubywa? Czas wprowadzić zmiany! Jeśli różnorodne kremy przeciwzmarszkowe oraz szampony naturalne nie mieszczą Ci się na półkach,  zadaj sobie pytanie, po co Ci te wszystkie specyfiki o identycznym działaniu, jeśli używasz tylko jednego. Co z nimi zrobić? Oddaj przyjaciółce lub schowaj do kosmetyczki w pokoju – w łazience niech zostaną tylko najbardziej potrzebne produkty. Łazienka jest zazwyczaj małym pomieszczeniem, w którym brakuje miejsca. Dlatego warto sprawić, aby jej wyposażenie pełniło więcej niż jedną funkcję. Wystarczy, aby lustro zamykało ukryte półeczki, a umywalka stała na szafce. Dużym a niestety częstym błędem jest pusta przestrzeń nad pralką – jest to idealne miejsce na szafkę czy pomocniczy blat.

Długie kąpiele, zimne prysznice 

Warto zrezygnować z wanny, która zabiera wiele miejsca na rzecz prysznica. Jednak, jeśli nie jesteś w stanie zrezygnować z wieczornych kąpieli z bąbelkami warto zorganizować miejsce nad nią – suszarka, półeczki, szafki. Pamiętaj jednak, że wszystko, co znajduje się wokół wanny narażone jest na wilgoć. Dlatego warto wybrać rozwiązania, które są odporne na wodę.

Otaczaj się pięknem

Zrezygnuj z dekoracji – zabierają one tylko miejsce. Jeśli jednak lubisz mieć określony klimat w łazience zainwestuj w kosmetyki, które posiadają design, który Ci się podoba. Aktualnie wszystkie produkty mają ciekawe opakowania – warto rozejrzeć się, że za tymi niepowtarzalnymi, pasującymi do Twojej domowej oazy.

Wystarczy chwila i Twoja łazienka może wyglądać zupełnie inaczej. Nie potrzebujesz zmieniać płytek ani mebli. Wszystko załatwi selekcja kosmetyków, porządki i kupno paru rzeczy, a Twoje domowe SPA okaże się zupełnie nowym miejscem.

© 2016 – 2019, sygin. Wszelkie prawa zastrzeżone.