Automatyka Urządzenia domowe

AGD i RTV w domach

W każdym domu jest cała masa sprzętu Agd, ile z tych urządzeń jest nam naprawdę potrzebnych? Tym bardziej w kuchni, gdzie coraz rzadziej mamy czas gotować posiłki dla rodziny czy dla siebie? Czy naprawdę niezbędny jest okap kuchenny w kuchni, gdzie gotuje się jedynie wodę w czajniku elektrycznym? Po co zmywarka w domu, gdzie napełnienie jej trwa tydzień? A jednak kupujemy wszystkie te urządzenia ponieważ w katalogach wyposażenie domu tak właśnie wygląda a na tym się przecież wzorujemy. Nawet osoba, która nigdy nie gotuje, nie zastanowi się po co, jej w domu wypasiona kuchenka, piecyk i okap, gdy nie będzie z nich korzystać.

Duże lodówki, czasem nawet podwójne mimo, że w domu przechowuje się jedynie mleko do kawy, jakieś serki jako przekąski  i ewentualnie napoje. To niektórych może dziwić ale tak właśnie wygląda zawartość singla, który stołuje się na mieście lub zamawia gotowe potrawy do domu. Już bardziej zrozumiałe jest kupienie dużej pralki, ponieważ niewiele osób może sobie pozwolić na wyrzucanie brudnych rzeczy na śmieci, tak by ich nie prać. Tak w wielu domach jest cała masa sprzętu, który jest bo taka jest moda wystroju wnętrz.

Dotyczy to przede wszystkim singli lub par bezdzietnych, które po prostu większa cześć doby spędzają poza domem i nie mają czasu gotować samodzielnie. Rodziny z dziećmi jak najbardziej wykorzystują cały ten sprzęt, z tą różnicą, że najczęściej nie jest ich stać na to, by kupować naprawdę nowoczesny sprzęt. Jest to swoista ironia losu, ci, którzy by chcieli, nie mają możliwości, ci, którym to nie jest specjalnie potrzebne, posiadają, często nawet tego nie używając w ogóle. Trochę inaczej wygląda to ze sprzętem RTV, ten jest używany jak najbardziej i tez zawsze jest bardzo nowoczesny, rozbudowany. Kino domowe, wieże do odtwarzania muzyki, komputery, tablety i inne gadżety.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.