Apartamenty Usługi

Apartamenty dla turystów w Krakowie

Firma LuxuryApartments, zajmująca się wynajmem apartamentów powstała w wyniku coraz większego zapotrzebowania rynku na tego typu usługi. Podróżując, chcemy czuć się komfortowo, jak w domu a hotele, nawet te z najwyższej półki, nie gwarantują aż takiej wygody. W swojej ofercie posiada kilka luksusowych apartamentów różnej wielkości w trzech bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

zobacz apartamenty LuxuryApartments

Apartamenty znajdują się w wyremontowanych kamienicach na krakowskim starym mieście. Jedna rezydencja znajduje się przy ulicy Krupniczej 7, druga Radziwiłłowskiej 33A a trzecia przy Biskupiej 4. Wszystkie trzy zapewniają dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej do wybranego miejsca w mieście. Zwiedzać stare miasto i jego zabytki można zaś po prostu wybierając się na spacer. Tak dogodna lokalizacja apartamentów to nie jedyna zaleta oferty.

Wszystkie apartamenty zapewniają wszelakie dogodności, od nowoczesnego wystroju i wygodnego w użytkowaniu wyposażenia, po sprzęt agd i rtv. Kuchnie są na tyle dobrze wyposażone, że bez przeszkód można w nich przygotowywać nawet najbardziej wymyślne posiłki. Pomieszczenie z pralką, suszarką, stolikiem do prasowania i żelazkiem pozwala na bezproblemowe odświeżanie garderoby. Nie musimy więc na wyjazd brać zbyt wielu bagaży. Wiele rzeczy zastaniemy na miejscu, a ubrania bez trudu można uprać i wysuszyć. Ponadto każdy apartament ma dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń. Może w nich wygodnie mieszkać w czasie pobytu od 4 do 6 osób, w zależności od wybranej wielkości apartamentu. W niektórych każda strefa sypialniana ma osobną łazienkę, w innych łazienka jest na tyle duża i dobrze wyposażona, że korzystanie z niej przez kilka osób po sobie, nie nastręcza trudności.

Apartamenty dla turystów w Krakowie

Wynajem apartamentów Jest obecnie bardzo rozbudowaną ofertą, dostosowaną do potrzeb klientów i ich oczekiwań. Dlatego w każdym apartamencie jest dostęp do wszelkich mediów a także wi-fi, tv. W każdej sypialni jest telewizor. Zrelaksować można się zaś w części wspólnej budynku, gdzie znaleźć można spa, basen, siłownię. Osoby podróżujące z małymi dziećmi mogą poprosić o wstawienie do apartamentu łóżeczka dla dziecka.

W dniu przyjazdu meldować się można od godziny 15stej, jednak warto wcześniej telefonicznie potwierdzić godzinę przyjazdu, żeby upoważniona osoba dostarczyła na czas klucze od lokalu. W dniu wyjazdu lokal należy opuścić do godziny 11stej. Warto o tym pamiętać, ponieważ jeżeli nie zostanie to uzgodnione wcześniej, nie opuszczenie lokalu do tej godziny, będzie równoznaczne z przedłużeniem pobytu o kolejną dobę i będzie to doliczone do rachunku.

© 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.