Usługi

Wymiana Walut przy Kredycie na Mieszkanie

Wymiana walut przez internet dla wielu osób wciąż jest czymś niezwykłym, nie do końca zrozumiałym, dlatego również jest to postrzegane, jako niezbyt bezpieczny sposób. Jak zatem wygląda wymiana walut przez internet? Jest to bardzo proste, a najczęściej również bardzo opłacalne.

Wchodząc na serwis www.Rkantor.com wystarczy zarejestrować się by móc wymieniać dowolną walutę. Wpłaca się określoną sumę na konto w serwisie, zleca następnie wymianę na taką walutę, jaka jest potrzebna a następnie zleca wypłatę w wybrany przez siebie sposób. Wszystkie te czynności są bezpłatne. Wypłatę można zlecić bezpośrednio na konto walutowe, a jeśli takiego nie posiadamy, można ją odebrać w placówce banku Raiffeisen Polbank w dogodnej lokalizacji. Innym sposobem jest zlecenie wypłaty za pośrednictwem kuriera Inpost. Walutę PLN i EUR można  odebrać również w jednym z bankomatów Euronetu, za pomocą usługi kod SMS.

Dlaczego warto wymieniać walutę w internecie? Głównie ze względu na opłacalność takiej wymiany. Nie musimy martwić się tu prowizjami czy wysokimi spreadami, często można dokonać wymiany bez spredów. Daje to zawsze niewielkie oszczędności na każdej transakcji. Jest to korzystne, między innymi dla osób z kredytami we frankach, dla których nawet o kilkadziesiąt złotych niższa rata kredytu to naprawdę wiele. Jednak wymian takich należy dokonywać poprzez wiarygodne strony i serwisy.

Rkantor.com ściśle współpracuje z bankiem Raiffeisen Polbank co jest wystarczającym potwierdzeniem wiarygodności. Wpłacając i wypłacając walutę mamy pewność, że robimy to w sposób bezpieczny i legalny. W ramach Rkantoru.com można też liczyć na atrakcyjne promocje, które pozwalają obniżyć dodatkowo spready wymiany waluty. Przy obecnych wahaniach walut, gdzie kurs funta, franka, czy euro ulega ciągłym czasem dość poważnym zmianom, korzystanie z takich stron jak Rkantor.com staje się dla wielu z nas wręcz oczywistą koniecznością.

© 2016 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.