Akcesoria domowe Wystrój i dekoracje

Systemy współczesnych żaluzji i rolet

Bezpieczna i niezawodna technika Benthin Vertical System, zawędrowała do nas w zeszłym roku i stosowana jest w rozwiązaniach dekoracji okiennych Tomżal. Z przetestowanym zintegrowanym systemem ciernym, możecie używać stalowe dystanse, które umożliwiają stosowane ich w szerokiej gamie pomysłów kliknij tutaj. System pionowych rozwiązań charakteryzuje się tym, że szerokość stosu żaluzji jest szczególnie mała. Dzięki regulacji uchwytu końcowego (inteligentne mocowanie end), boki tkaniny mogą być przenoszone do prawego końca szyny.

Rolety materiałowe

Roleta materiałowa, żaluzja może być bez trudności przenoszona z okna do miejsca w którym będziesz ją czyścić. Okna o bardzo dużej powierzchni nawet do 16 m2 nie są aktualnie problemem, możesz je udekorować nawet ciężką tkaniną. Daje Ci to idealną dyspozycję w projektowaniu nowoczesnej architektury z większym obszarem wykonanym ze szkła. Systemy do takich dużych powierzchni zawierają dodatkowo elastyczną pokrywę kasety w opcji, jak również prowadnice boczne do spełnienia wszystkich udogodnień. Wprawny system o trzech średnicach z dużym wyborem adapterów oznacza, iż bieg i łożysko oporowe są odpowiednie do wszystkich średnic wału. Istnieje alternatywa wyboru spośród dwóch profili zamkniętych. Napęd łańcuszkowy (wykonany we wszystkich możliwych kolorach) pracuje bardzo bezdźwięcznie.

Pomocnicze sprężyny albo przekładnie planetarne zapewnią, iż nawet ciężkie rolety mogą być obsługiwane bez wysiłku, a pomoże w tym praktyczny mechanizm korbowy. Pomocnicze sprężyny albo przekładnie planetarne zapewnią, iż nawet ciężkie rolety mogą być obsługiwane bez wysiłku, a pomoże w tym praktyczny mechanizm korbowy. Sterowane są od wewnątrz pomieszczenia także ręcznie przy pomocy wspomnianego wyżej mechanizmu korbowego bądź elektrycznie za sprawą silnika elektrycznego zasilanego napięciem 230 V, który usytuowany jest w rynnie górnej. Wysokość w pozycji podciągniętej jest różna w zależności od typu Państwa żaluzji (żaluzja materiałowa pionowa) i jej wysokości. Górna część żaluzji zasłaniana jest elewacją bądź zamknięta jest przez specjalnie dobrane osłony.

© 2017 – 2019, darteye. Wszelkie prawa zastrzeżone.